Головна Новини України Україна планує розпочати виробництво 155-мм артснарядів для ЗСУ не раніше «другої половини цього року» – WP

Україна планує розпочати виробництво 155-мм артснарядів для ЗСУ не раніше «другої половини цього року» – WP

by Max
Україна планує розпочати виробництво 155-мм артснарядів для ЗСУ не раніше «другої половини цього року» – WP

Українські оборонні компанії намагаються задовольнити найбільшу потребу військових, виробляючи власні 155-мм снаряди стандарту НАТО, які необхідні для артилерійських систем, але, як очікується, це виробництво розпочнеться не раніше липня, йдеться в матеріалі The Washington Post.

Зазначається, що цих снарядів на фронті вкрай не вистачає, але офіційний представник державного оборонного підприємства «Укроборонпром» сказав, що виробництво почнеться не раніше «другої половини цього року».

Чиновник, який говорив на умовах анонімності через делікатність питань національної безпеки, не надав додаткових подробиць.

Влітку минулого року в «Укроборонпромі» повідомляли про роботу над освоєнням артилерійського 155-мм снаряда «натівського» стандарту.

Читайте також: Боррель у США: найближчі місяці будуть вирішальними для війни РФ проти України

Україна намагається наростити власне виробництво озброєння, аби зменшити залежність від поставок західних партнерів. На початку лютого уряд України ухвалив три постанови щодо роботи оборонно-промислового комплексу, які стосуються закупівель, виробництва боєприпасів та ціноутворення на виробництво дронів.

Новини по темі