Головна Новини спорту Україна з дублем Кривошапкіна здолала Чехію в останньому матчі на Універсіа

Україна з дублем Кривошапкіна здолала Чехію в останньому матчі на Універсіа

by Max

Студенти збірної України «грюкнули дверима» у заключному матчі на XXXI Всесвітніх іграх у США. Підопічні Вадима Шахрайчука на прощання здобули вольову перемогу у мотивованої Чехії та не пустили співвітчизників Домініка Гашека та Яромира Ягра до півфіналу плей-оф.

студентська збірна Чехії – студентська збірна України – 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Шайби: 1:0 – Хаджіч (Тарноцжи, Комарек, – більш), 9:22. 1:1 – Кривошапкін (Ступак, Матейченко, – більш.), 24:56. 1:2 – Панченко (Кривошапкін), 34:32. 1:3 – Кривошапкін (Ступак), 53:26.

Чехії потрібна була лише перемога, щоб обійти Японію та кваліфікуватися з другого місця у плей-оф, але українці протиставили мотивованому супернику впевнену та збалансовану гру і в заключній зустрічі на Універсіаді-2023 здобули ефектну перемогу з дублем Гліба Кривошапкіна та відмінною шайбою Ярослава Панченка після сольного проходу – 3:1.

Таким чином, підопічні Вадима Шахрайчука на мажорній ноті завершили Всесвітні студентські ігри з 7 очками у п’яти матчах, обійшли Чехію в таблиці за рахунок особистої зустрічі та фінішували у підсумковій класифікації серед 12-ти команд на Універсіаді у середині – у шістці найкращих студентських збірних планети.

А нагороди зимових Ігор у Лейк-Плесіді розіграє четвірка збірних: Канада – Казахстан та США – Японія.

Новини по темі