Головна Новини України Україна завдала «скоординовану серію ударів» по авіації та ППО РФ – ISW

Україна завдала «скоординовану серію ударів» по авіації та ППО РФ – ISW

by Max

Українські удари по російських цілях в окупованому Криму та на території РФ являють собою «досить скоординовану та широкомасштабну серію ударів, спрямовану саме проти російської авіації, протиповітряної оборони та засобів радіолокаційного виявлення». Такого висновку у своєму новому звіті дійшли експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики відзначають, що в ніч із 16 на 17 квітня українські військові завдали удару по російському військовому аеродрому в окупованому Джанкої. Геолокаційні кадри, опубліковані 16 квітня, демонструють вибухи на аеродромі, де базується російський 39-й окремий вертолітний полк. Російські бойові й транспортні вертольоти надають російським військам відчутні переваги і є законними військовими цілями, нагадують аналітики.

Також, за повідомленням Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України, 17 квітня українські безпілотники атакували 590-й окремий радіотехнічний вузол військової частини 84680, розташований в російському місті Ковилкіно в регіоні Мордовія.

Крім того, ГУР заявило 17 квітня, що російський вертоліт Мі-8 був знищений на аеродромі «Кряж» у Самарі. ГУР публікує відеозапис пожежі, натякаючи, що може бути причетним до цього удару.

Новини по темі