Головна Новини спорту Українська хокейна мрія запустила дитячі кемпи у Європі

Українська хокейна мрія запустила дитячі кемпи у Європі

by Max

У столиці Литви – Вільнюсі завершив свою роботу перший хокейний тренувальний табір «Hockey Dreams Development Camps», спільний проект Ukrainian Hockey Dreams Foundation та Unite Hockey Development. Метою пʼятиденного кемпу було поліпшення індивідуальних навичок гравців та підтримка наших юних хокеїстів, які вимушено перебувають за кордоном, – інформує сайт ФХУ.

Участь у таборі взяли близько 60 дітей з різних країн Європи, серед яких були й діти з України, які взяли участь у кемпі безкоштовно. Усі кошти, отримані від реєстраційних внесків будуть спрямовані Ukrainian Hockey Dream Foundation на проекти з розвитку та підтримки українського дитячо-юнацького хокею.

Відзначимо, що за підготовку та навчання учасників у тренувальному таборі відповідали співзасновник проєкту, головний тренер Unite Hockey Development канадець – Ніколас Фелан, колишній гравець і тренер збірної України, а зараз професійний скаут клубу НХЛ «Вегас Голден Найтс» – Олександр Годинюк, а також воротар національної збірної України, найкращий воротар чемпіонату України сезону-2022/23 у складі херсонського «Дніпра» – Едуард Захарченко.

«Ми раді, що проект, який ми довго готували з українськими друзями, нарешті відбувся. Такі кемпи – це прекрасна можливість обміну досвідом між гравцями і здобуття нових навичок. Зі свого боку, ми отримали багато досвіду і розуміння, як покращити наступні кемпи у Швейцарії та Нідерландах та вивести їх на вищий рівень», – ділиться процесом організації тренувань співзасновник кемпів та головний тренер Ніколас Фелан.

Фонд «Українська хокейна мрія» та офіційний сайт Федерації хокею України нагадують, що наступні кемпи цього літа пройдуть у Швейцарії (13-17 серпня) та Нідерландах (22-25 серпня). До Швейцарії продовжується безкоштовна реєстрація гравців з України 2006 – 2015 р.н., які бажають підвищити свій рівень гри та набути нових знань від професіональних тренерів.

Новини по темі