Головна Новини України Умєров заявив про незаплановані перевірки ТЦК, виявлення «багатьох порушень»

Умєров заявив про незаплановані перевірки ТЦК, виявлення «багатьох порушень»

by Max

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив про проведення в регіонах незапланованих перевірок територіальних центрів комплектації і соціальної підтримки (ТЦК і СП, колишніх військкоматів).

«Фіксуємо багато порушень. Команда Міноборони працює над тим, щоб системно виправити всі недоліки. Вдячний СБУ, ДБР і ГПУ за злагоджену кооперацію і професійну роботу. Продовжуємо далі, будуть ще новини», – написав він у фейсбуці ввечері 28 січня, звітуючи про роботу за тиждень. Подробиць міністр не навів.

Крім того, він додав, що команда Міністерства продовжує незаплановані перевірки складів із продуктами у військових частинах.

«Виявили недопоставку продовольства на понад 50 мільйонів гривень. Фіксуємо порушення, по кожному випадку окремо розбираємося. За результатами попередньої поїздки минулого тижня, Міністерство оборони змінило постачальника деяким військовим частинам», – додав Умєров.

У жовтні Державне бюро розслідувань повідомило про розслідування 260 кримінальних проваджень, пов’язаних із роботою терцентрів комплектування і військово-лікарських комісій.

У серпні 2023 року президент Володимир Зеленський увів в дію рішення РНБО про звільнення всіх обласних військкомів і призначення на ці посади офіцерів, які беруть участь у бойових діях.

Цьому передувала «всеохопна перевірка» територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки (військкоматів). Президент на початку серпня повідомив, що перевірка військкомів виявила багато зловживань, «відверто огидних».

Новини по темі