Головна Новини спорту «Усі віримо в те, що зможемо кваліфікуватися на Євро-2024»

«Усі віримо в те, що зможемо кваліфікуватися на Євро-2024»

by Max

Головний тренер збірної України Сергій Ребров поділився очікуваннями від майбутнього товариського матчу зі збірною Німеччини, а також звернув увагу на важливість поєдинку для українських уболівальників.

– Завтрашня гра важлива з точки зору результату чи підготовки до офіційних матчів?

– По-перше, дуже важливо підготуватися до офіційних поєдинків. Для України в будь-якій грі стоїть питання результату. Але ми не маємо багато часу, тож будемо розглядати цю гру як підготовку до офіційних матчів.

– В Україні війна, жахливі речі трапляються щодня. Чи може футбольний матч дати трохи надії та позитиву українцям?

– По-перше, хочу подякувати Німеччині – одній із країн, які найбільше допомагають Україні під час війни. Для нас велика честь бути тут і проводити ювілейний матч. Футбол дає людям у нашій країні емоції, які ми дещо втратили, споглядаючи новини, те, що відбуваються на війні. Я сказав гравцям, що ми повинні дати емоції нашим людям, щоб підтримати їх, повинні показати наш характер на полі. Ця гра не є офіційною, але дуже важливо показати наш характер. Так само важливо показати, що ми тут, що Україна живе і грає у футбол.

– Що для збірної України значить кваліфікація на Євро-2024?

– Ми всі віримо в те, що зможемо кваліфікуватися. Ми маємо дуже важку групу, ми вже розпочали виступ у ній. Знову ж таки, важливо, що ми представляємо Україну в Європі. Дуже важливо концентруватися на кожному матчі, намагатися в кожній грі брати очки, рухатися крок за кроком.

– Чи впливали ви на підготовку збірної України до матчу з Англією, коли діями синьо-жовтих керував Руслан Ротань?

– Я не розумію, навіщо розмовляти про цю гру. Руслан Ротань був тренером. Так, якщо він щось запитував у мене, то він запитував це особисто. Але він був тренером національної збірної. Зараз я буду відповідати за результат і готувати команду до гри.

– Якими є ваші спогади про матч Німеччина – Україна, який проходив у Бремені у 1997 році?

– Коли ми приїхали у Бремен, я пригадав, що вже був тут. Але, гадаю, стадіон був іншим. Кожне місто в Німеччині має стадіон, є футбольним. Тут усі живуть футболом. Тож дуже цікаво й важливо грати в атмосфері такого рівня. Я впевнений, що завтра буде повний стадіон, який підтримуватиме як німецьку збірну, так і нашу.

– Розкажіть про своїх асистентів. Чи всі одразу погодилися на вашу пропозицію ввійти до тренерського штабу?

– Усі фахівці, з якими я працював в «Аль-Айні», а також Гліб Платов, домовилися, були задоволені тим, щоб працювати на Україну. Асоціація підтримала мою пропозицію.

– Робота у збірній та клубі відрізняються. Чи не будете ви сумувати за інтенсивністю роботи, яка була на клубному рівні?

– Я згоден, це інша робота. Але це робота на збірну України. Будь-який фахівець із України не відмовився б від неї. Я пишаюся тим, що працюю на Україну. Зроблю все, що в моїх силах.

– Ви працювали два роки в Еміратах. Яка була головна причина вашого повернення в Україну на посаду головного тренера збірної?

– Так, я працював в ОАЕ, вважаю, це були успішні роки. Я хотів повернутися до України. Я працював шість років за кордоном, звичайно, це було цікаво. У будь-якому випадку, моє серце з Україною, тож у цей період я вирішив повернутися та працювати в національній збірній, – сказав Ребров.

Матч проти Німеччини збірна України проведе 12 червня в Бремені на «Везерштадіоні». Це буде благодійний товариський поєдинок, який стане 1000-м в історії бундестіму (початок – о 19.00 за київським часом).

Новини по темі