Головна Новини України В Олешки повернувся COVID-19, вакцинують від гепатиту – міський голова

В Олешки повернувся COVID-19, вакцинують від гепатиту – міський голова

by Max

В окупованих Олешках Херсонської області фіксують поширення захворюваності на COVID-19, повідомив проєкту Радіо Свобода «Новини Приазовʼя» міський голова Євген Рищук.

За його словами, після потопу через катастрофу на Каховській ГЕС в місті також були випадки захворювання на гепатит А.

«На сьогодні в лікарні перебувають близько 70 пацієнтів, з них близько до 20-30 хворі ковідом. У нас ковід пішов у місто. Також є декілька людей з інфекційними захворюваннями після підтоплення. Зараз у лікарні роблять вакцинацію, окупаційна влада привезла вакцину від гепатиту», – розповів Рищук.

Він зазначив, що першими вакцинують представників окупаційної влади.

«Було спочатку три вакцини – від гепатиту А, черевного тифу, і, здається, правця. Тобто було три вакцини. Потім вони почали вакцинувати поліцейських трьома вакцинами, усіх інших – лише від гепатиту А. Так вони і продовжують робити. Пацієнтів з інфекційними захворюваннями, крім ковіду, є буквально кілька осіб в лікарні. Скільки є їх не в лікарні, ми ж не знаємо. Люди можуть хворіти, але не йти в лікарню», – зауважив міський голова.

Перевірити наведену інформацію з незалежних джерел редакція не може з огляду на бойові дії й окупацію частини Херсонщини.

На світанку 6 червня стало відомо про часткове руйнування греблі Каховської ГЕС. Українська влада звинуватила у підриві греблі російські окупаційні сили, які захопили, замінували і контролювали гідроелектростанцію від 24 лютого 2022 року. Російська окупаційна влада натомість стверджує, що це ЗСУ вночі обстріляли і пошкодили греблю Каховського водосховища і ГЕС.

В ООН заявляли, що Росія не надала їй доступ до окупованих районів Херсонщини, які постраждали внаслідок руйнування греблі Каховської ГЕС.

Численні експерти вже заявили, що руйнування греблі відбулося, найімовірніше, через закладення великої кількості вибухівки на ГЕС, яку контролюють війська РФ.

Читайте також: Таки підрив? Висновки західних вчених про причини руйнування Каховської ГЕС

Новини по темі