Головна Новини спорту «В українців найкращі шанси підвищитися у класі»

«В українців найкращі шанси підвищитися у класі»

by Max

Колишній гравець національної збірної України з футболу Олег Шелаєв ексклюзивно для Sport.ua прокоментував результати жеребкування в Лізі націй В, де суперниками нашої збірної будуть чехи, албанці та грузини:

– Думаю, що для підопічних Сергія Реброва це вдалий жереб. Адже вони могли потрапити до однієї групи з англійцями чи австрійцями. А так доволі рівна за силами учасників група. З-поміж суперників останнім часом помітно додали албанці та грузини. Саме останніх я вважаю головними конкурентами українців в боротьбі за путівку до Ліги націй А. Хоча тим же грузинам ще бракує стабільності, але вони демонструють видовищний футбол, з ними буде цікаво зіграти.

Усе ж, на мій погляд, саме у збірної України найкращі шанси підвищитися у класі. І не тільки тому, що вона завжди успішно грала з цими візаві. В українців – збалансований склад, в кожній лінії є лідери. Головне, щоб обійшлося без травм.

Утім, зараз найважливіше виправдати сподівання у стикових матчах у березні та пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи. А вже восени зосередитися на Лізі націй.

Перший тур Ліги націй у всіх дивізіонах відбудеться 5-7 вересня 2024 року.

Нагадаємо, що раніше головний тренер збірної Албанії Сілвіньо прокоментував результати жеребкування турніру.

Новини по темі