Головна Новини спорту ВЕФ Рига – Прометей. 1/2 фіналу ЛЕБЛ, матч 2. Дивитися онлайн LIVE

ВЕФ Рига – Прометей. 1/2 фіналу ЛЕБЛ, матч 2. Дивитися онлайн LIVE

by Max

14 квітня о 19:00 у ризькому Олiмпiйському центрi Рiмi відбудеться другий матч півфінальної стадії плей-оф Латвійсько-Естонської ліги за участю українського клубу Прометей, який зіграє проти найкращої команди Латвії протягом багатьох років – ВЕФ Рига.

До другого протистояння титани підходять з активом в одну перемогу в номінально домашньому поєдинку, який був зіграний 10 квітня (76:66). Успіх у другому матчi дозволить українському клубу стати першим фіналістом ліги.

В іншій півфінальній серії Калев – Вентспілс рахунок досить несподівано став рівним після успіху латвійського клубу в рiдних стiнах (85:70), після чого протистояння повернулося до Таллінна, третя гра вiдбудеться 16 квiтня.

Перший матч серії Прометей – ВЕФ Рига виправдав очікування щодо інтриги, й перемога української команди була абсолютно заслуженою. Прометей перевершив свого суперника в якiстi кидкiв з гри загалом, а також – з ближньої та середньої дистанції, значно краще рухав м’яч (22 передач проти 14) і припустився набагато меншої кількості втрат (10 проти 17).

При цьому титани в ігровому відношенні мають значний потенціал, який здатні реалізувати попри свiй статус гостьової команди. За перебiгом подiй у другому пiвфiнальному матчі Прометея та ВЕФ Риги можна буде стежити 14 квiтня о 19:00.

Латвійська-Естонська баскетбольна ліга

1/2 фiналу. 2-й матч. Рига. Олiмпiйський центр Рiмi

14 квiтня. 19:00. БК ВЕФ Рига (Латвія) – БК Прометей (Україна)

Сітка плей-оф

ВЕФ Рига – Прометей. 1/2 фіналу ЛЕБЛ, матч 2. Дивитися онлайн LIVE

Новини по темі