Головна Новини спорту Від наших представниць в олімпійських вагах чекав більшого

Від наших представниць в олімпійських вагах чекав більшого

by Max

В Дебрецені, що в Угорщині відбувся традиційний міжнародний турнір з боксу, в якому взяли участь й українки.

Головний тренер жіночої збірної України Сергій Данилів у розмові з кореспондентом Sport.ua дав оцінку виступу своїх підопічних:

– Звичайно, передусім, увага була зосереджена на олімпійських категоріях. Нагадаю, що їх в програмі жіночого боксу на Іграх в Парижі буде шість. Якщо відверто, то чекав від підопічних більшого. Найменше претензій до Анни Охрей, яка у вазі 60 кг провела в Дебрецені чотири поєдинки й лише в фіналі в рівній боротьбі постилася суперниці з Mонголії. А ось Тетяна Коб (50 кг), Анастасія Ковальчук (54 кг), Анастасія Черноколенко (66 кг) та Кароліна Махно (75 кг) могли виступити краще. Тому й обмежилися лише третіми місцями. Зараз важливо продуктивно попрацювати над помилками, адже вже в лютому дівчатам виступати в Італії на відбірному турнірі, де розігруватимуться олімпійські ліцензії.

– Це ми вели мову про олімпійські ваги, а які здобутки в українок в інших категоріях?

– Важливо, що в Дебрецені дівчата збагатилися боксерською практикою. Отже, в неофіційному командному заліку українки були другими, а всього виступало 11 збірних. У нас три перших місця: Ольга Шалімова (48 кг), Ірина Луцак (81 кг) та Марія Ловчинська (понад 81 кг). Дівчата – молодці, тим паче, що в фіналі з ними конкурували господарки турніру.

На другу сходинку п’єдесталу пошани зійшла Анастасія Саранюк (70 кг), а на третю-Ярослава Маринчук (50 кг).

– Що далі?

– Наприкінці січня збираємося в Конча-Заспі, де пройде заключний етап підготовки до відбірних змагань в Мілані. Сподіваюся, що обійдеться без травм й підопічні вирушать до Італії в бойовій спортивній формі.

Новини по темі