Головна Новини України «Відбиті численні атаки» – Генштаб про ситуацію на фронті

«Відбиті численні атаки» – Генштаб про ситуацію на фронті

by Max

Російські військові зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському й Мар’їнському напрямках на сході України, де протягом доби підрозділи сил оборони України відбили близько 30 атак, повідомив Генеральний штаб ЗСУ. Найзапекліші бої ведуться за Бахмут і Мар’їнку, йдеться в повідомленні.

«На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають бої у місті Бахмут. Безуспішними були атаки окупантів у напрямку населеного пункту Нью-Йорк… На Авдіївському напрямку противник вів наступальні дії в районі Сєверного Донецької області, успіху не мав… На Мар’їнському напрямку противник намагається покращити тактичне положення. Протягом доби нашими захисниками були відбиті численні атаки в районах Мар’їнки і Новомихайлівки», – повідомили в командуванні.

Бахмут та Маріїнка наразі залишаються головними гарячими точками на фронті. Росія активно штурмує Бахмут та населені пункти на підступах до нього з літа 2022 року, у грудні наступ посилився.

Минулого місяця розвідка Великої Британії заявила, що російські військові активізували танкові атаки навколо міста Мар’їнка, за 20 кілометрів від Донецька, воно стало ще однією «гарячою точкою» на фронті.

Командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський 1 травня заявив, що на окремих ділянках Бахмута після української контратаки російські сили залишили «деякі позиції».

Новини по темі