Головна Новини спорту ВІДЕО. Чоловік Світоліної поступився росіянину в США і обнявся з ним

ВІДЕО. Чоловік Світоліної поступився росіянину в США і обнявся з ним

by Max

Французький тенісист Гаель Монфіс (АТР 210), який є чоловіком української тенісистки Еліни Світоліної, не зміг вийти в другий раунд хардового челенджера у Фініксі (США).

У 1/16 фіналу турніру француз у трьох сетах програв Александру Шевченку (АТР 132) з росії за 2 години та 26 хвилин. Зазначимо, що матч стартував ще в ніч на 16 березня, проте за рахунку 2:0 у третьому сеті на користь Шевченка гру було перервано через дощ.

ATP челенджер Фінікс. Хард. 1/16 фіналу

Александр Шевченко – Гаель Монфіс (Франція) – 6:4, 6:7 (2:7), 6:3

Для Монфіса це друга поразка у 2023 році. Раніше він поступився Томпсону на старті Мастерса в Індіан-Веллсі.

Після закінчення зустрічі Гаель подякував росіянину за гру, потис руку і навіть обійняв.