Головна Новини спорту ВІДЕО Гравець Барси обурився через заміну в матчі з МЮ. Довелося вибачатись

ВІДЕО Гравець Барси обурився через заміну в матчі з МЮ. Довелося вибачатись

by Max

У четвер, 16 лютого, відбувся матч 1/16 фіналу Ліги Європи між «Барселоною» та «Манчестер Юнайтед». Гра завершилась із рахунком 2:2.

На 76-й хвилині матчу гол забив бразильський форвард каталонців Рафінья. Також у цьому матчі він відзначився гольовою передачею на Маркоса Алонсо. Однак на 83-й хвилині головний тренер «синьо-гранатових» Хаві вирішив зробити заміну та поміняв Рафінью на Феррана Торреса.

Це явно не сподобалось футболістові. Він сів на лаву і почав бити сидіння перед ним. Жорді Альбі довелося заспокоювати його.