Головна Новини спорту ВІДЕО. Марадона-стайл. Венесуелець забив рукою. Гол позбавить Еквадор ЧС?

ВІДЕО. Марадона-стайл. Венесуелець забив рукою. Гол позбавить Еквадор ЧС?

by Max

У четвер, 9 лютого, відбувся матч 4-го туру групового етапу молодіжного чемпіонату Південної Америки серед команд U-20 між збірними Еквадору та Венесуели. Гра завершилась із рахунком 1:1.

На 3-й хвилині матчу рахунок відкрив 19-річний венесуелець Браян Алькосер. Щоправда, він забив цей м’яч рукою, але гол все одно зарахували. Еквадор зміг зрівняти рахунок лише на 90+1 хвилині зустрічі.

Цікаво, що на 70-й хвилині гри у складі Венесуели на полі з’явився новачок донецького «Шахтаря» Кевін Келсі.

Зараз Венесуела має у своєму активі 2 очки та розташовується на четвертій позиції у групі з 6 команд. Еквадор знаходиться на п’ятій позиції. П’яте місце не дає право збірній вийти на молодіжний чемпіонат світу 2023 року, який пройде в Індонезії.

ГОЛ! 0:1 Алькосер, 3 хв.

ГОЛ! 1:1 Самбрано, 90+1 хв.