Головна Новини спорту ВІДЕО. Не святий. Гравець Саутгемптона зарядив Аспілікуеті по голові ногою

ВІДЕО. Не святий. Гравець Саутгемптона зарядив Аспілікуеті по голові ногою

by Max

У суботу, 18 лютого, відбувся матч 24-го туру чемпіонату Англії з футболу між «Челсі» та «Саутгемптоном». Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь святих.

На жаль, матч запам’ятався не лише сенсаційною перемогою гостей, а й страшною травмою правого захисника «Челсі» та капітана команди Сесара Аспілікуети.

На 74-й хвилині гри форвард «святих» Секу Мара спробував пробити ножицями під час атаки своєї команди, проте замість того, щоб ударити м’яч, ненавмисно зарядив ногою по голові Аспілікуеті. 33-річний іспанець відразу повалився на газон, а до нього підбігли гравці обох команд та лікарі.

Аспілікуеті надавали допомогу більше 10 хвилин, після чого його забрали з поля на ношах і в кисневій масці. Його замінили на Трево Чалобу.