Головна Новини спорту ВІДЕО. Шокував суперників. Воротар забив гол із власних воріт на 90+2

ВІДЕО. Шокував суперників. Воротар забив гол із власних воріт на 90+2

by Max

У ніч на 15 травня відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу плей-офф Ліга де Експансьйон (чемпіонат Мексики) між клубами «Селая» та «Атлетіко» Морелія.

Перший поєдинок завершився з рахунком 1:1, тож переможець визначився саме у другій зустрічі. Гру виграли гості із Морелії – 3:1.

На 90+2-й хвилині при рахунку 2:1 на користь «Атлетіко», гравці «Селаї» намагалися відігратися і на один з останніх моментів, а точніше на розіграш штрафного, підключився їхній голкіпер. Саме воротар господарів завдав удару головою після навісу, проте удар був прямо по центру воріт, тому кіпер господарів Сантьяго Рамірес впевнено зафіксував м’яч.

Він відразу ж скористався тим, що ворота суперників були порожніми і завдав удару, після якого м’яч влучив точно в ціль. Завдяки цьому голу «Атлетіко» Морелія за 4 хвилини до кінця поєдинку відірвався від «Селаї» на 2 м’ячі за сумою двох зустрічей, що вже гарантувало команді участь у фіналі.

Цікаво, що головний арбітр матчу вилучив п’ятьох гравців за 90+6 хвилин: двох у господарів та трьох у гостей.

У матчі за титул чемпіона Мексики «Атлетіко» Морелія зіграє з «Тапатіо».