Головна Новини України «Відповідь не забариться». Буданов відреагував на атаку РФ 29 травня

«Відповідь не забариться». Буданов відреагував на атаку РФ 29 травня

by Max

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов відреагував на російський удар по Україні вдень 29 травня, заявивши, що на такі дії буде відповідь.

«Усі ті, хто в РФ до сих пір вірили, вірять чи, може, мріють про те, що зможуть залякати Україну, я хочу вас засмутити – це не так: усі як перебували, так і перебувають на своїх робочих місцях і продовжують виконувати свою роботу», – цитує Буданова пресслужба ГУР.

«Усі ті, хто намагався нас залякати, мріючи, що це принесе якийсь ефект, – ви дуже скоро про це пошкодуєте. Наша відповідь не забариться. Чекайте, скоро всі все побачать», ― додав очільник ГУР.

Якою саме буде відповідь – Буданов не уточнив.

Вдень 29 травня Росія завдала 16-ого від початку травня ракетного удару по Києву. За словами військових, були знищені всі 11 ракет «Іскандер», запущені російськими військовими з північного напрямку.

Це сталося всього через кілька годин після нічного масованого удару по Україні, коли війська РФ застосували, за даними українських сил, крилаті ракети Х-101/Х-555 й ударні дрони Shahed-136/131.

Новини по темі