Головна Lifestyle Відверта поезія Меган Фокс: про ненароджену дитину та токсичні стосунки з “відомими людьми”

Відверта поезія Меган Фокс: про ненароджену дитину та токсичні стосунки з “відомими людьми”

by Max

37-річна зірка Меган Фокс описує викидень у двох віршах, які увійшли до збірки “Pretty Boys Are Poisonous”, що вже вийшла друком. Меган Фокс пише про УЗД на терміні 10 місяців, що це була дівчинка.

Як інформує KURAZH, про це повідомляє видання People.

“Я хочу тримати тебе за руку, чути твій сміх, але зараз я маю сказати: “Прощавай”. Я заплачу будь-яку ціну. Скажи мені, будь ласка, який викуп за її душу?” — пише Фокс у вірші.

У травні 2022 року наречений Меган Фокс, музикант Machine Gun Kelly, справжнє ім’я якого Колсон Бейкер, виступив на церемонії Billboard Music Awards і виконав пісню “Twin Flame”, яку присвятив своїй ненародженій дитині.

Крім того, зірка розповіла про свої “жорстокі стосунки” з “дуже відомими” людьми.

“Протягом свого життя я перебувала принаймні в одних стосунках з фізичним насильством і в кількох дуже жорстоких стосунках з психологічного боку”, — сказала вона.

“Але ніхто не знає, що я була пов’язана із цими людьми”, — розповідає Фокс про романи з “дуже відомими людьми”, не називаючи їхніх імен.

Хоча акторка не назвала конкретні імена чоловіків, яких вона мала на увазі, раніше вона була одружена з Браяном Остіном Гріном і була романтично пов’язана з акторами Шаєю ЛеБафом і Девідом Ґаллаґером.

Новини по темі