Головна Новини спорту Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ: «Запрошую Баха до Бахмута»

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ: «Запрошую Баха до Бахмута»

by Max
Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ: «Запрошую Баха до Бахмута»

Президент України Володимир Зеленський запросив голову Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха до Бахмута, щоб він побачив, що не буває нейтральності, коли йде така війна.

«Будь-який нейтральний прапор російських спортсменів заплямований кровʼю. Не можна не бути розчарованим заявами чинного очільника МОК. Неодноразово з ним говорив і так і не почув, як він збирається захищати спорт від пропаганди війни, якщо поверне російських спортсменів у міжнародні змагання. Ми зробимо все, щоб світ захистив спорт від політичного та будь-якого іншого впливу держави-терориста, який просто неминучий, якщо російські спортсмени братимуть участь у змаганнях. І тим більше – у паризькій Олімпіаді.

Українські спортсмени змушені захищати життя своїх близьких і свободу нашого народу від російської агресії. Російські удари забрали життя сотень і сотень українців та українок, які могли збагатити світовий спорт своїм талантом. Запрошую пана Баха в Бахмут, щоб він побачив на власні очі, що нейтральності не існує», – сказав Зеленський.

Новини по темі