Головна Lifestyle “Вона сильно спростить ваше життя”: Мешканець пустелі розповів цікаву легенду

“Вона сильно спростить ваше життя”: Мешканець пустелі розповів цікаву легенду

by Max
“Вона сильно спростить ваше життя”: Мешканець пустелі розповів цікаву легенду

Ця легенда допомогла багатьом людям подивитися на важливі речі у житті під зовсім іншим кутом. Якщо добре вдатися в її суть, вона допоможе і вам позбутися багатьох непотрібних і зайвих дій, інформує KURAZH.

Отже, легенда.

“Довго подорожував лицар пустелею. Як ніколи втомився його вірний кінь, та й сам він ледве тримався у сідлі. Раптом перед його поглядом з’явився мальовничий оазис з прекрасним озером. Радісний лицар у передчутті довгоочікуваного відпочинку рушив до озера, як раптом побачив величезного піщаного дракона.

Лицар схопився за меч і почав люто боротися з драконом. Три дні і три ночі тривала їхня запекла битва, доки дракон не здався і не впав від гострого меча лицаря, який і сам уже був готовий вмерти, впасти від втоми в розпечений пісок.

На останньому подиху дракон спитав у лицаря “А ти чого хотів лицар, навіщо ти напав на мене”? А лицар йому відповів: “Пити я хотів і під цими пальмами відпочити в прохолоді”. На що дракон йому відповів: “Так і відпочивав би! З чого ти вирішив, що я буду проти і буду тобі заважати?”.

Дорогі читачі, на жаль, часто ми ускладнюємо життя на рівному місці. Шукаємо труднощі там, де їх немає, і самі собі створюємо проблеми. Іноді найпростіше і наймудріше рішення — це запитати. Іноді правильна дія — це попросити або передати частину завдань іншим людям. А іноді найкраще просто взяти, та й відпустити ситуацію, яка сама вирішиться без вашої участі та переживань.

Ми щиро, рекомендуємо вам, частіше ставити собі одне дуже просте та важливе питання: “Як я можу спростити це, як я можу зробити це простіше, без зайвих і непотрібних зусиль”. Бережіть свою енергію та свої ресурси. Намагайтеся завжди їх використовувати з розумом та максимально раціонально.

Новини по темі