Головна Новини спорту «Вороги штовхають український футбол у прірву»

«Вороги штовхають український футбол у прірву»

by Max

Віце-президент УАФ Олег Протасов у себе в соцмережах прокоментував наміри прокуратури усунути президента УАФ Андрія Павелка з посади:

«У мене складається таке враження, що поки вороги зараз навмисно штовхають український футбол, його досягнення та репутацію у прірву, вся країна за цим мовчки спостерігає і гадає: чи впаде? чи гарно буде летіти?

Інакше я не можу розцінювати те, що руками наших же правоохоронних органів намагаються грубо порушити усі можливі регламенти УЄФА та ФІФА. І роблять це після офіційного застереження цих організацій про ризик виключення України з їх складу.

Невже не ясно, що абсолютно незаконне відсторонення керівництва УАФ за допомогою сумнозвісних судів – це прямий шлях до розриву відносин з УЄФА?

Невже не ясно, що подібної неповаги до своїх Статутів (а їх дотримується увесь європейський цивілізований світ) та ігнорування попереджень нам вдруге можуть не пробачити?

І справа тут не в Павелко чи Запісоцькому. Були й інші на цих посадах до них, і будуть наступники після них. Справа в тому, що це виборні посади, тому з них не можна відстороняти. Справа ще й в тому, що УЄФА та ФІФА не можуть дозволити собі розкіш, аби керівників національних асоціацій у різних країнах відстороняли суди, коли комусь так заманеться чи коли це буде вигідно інтересам іншої країни.

А зараз я ще дуже розчарую замовників цього відсторонення. Жодних наслідків для Президента УАФ Андрія Павелка незаконне рішення Печерського суду про його відсторонення на два місяці мати не буде. Жодних! Павелко навіть заробітної платні в УАФ не отримує і ніколи не отримував.

Постраждає в такому випадку лише УКРАЇНА, НАШ футбольний імідж, ділова репутація, НАШІ футболісти і НАШІ клуби. А також досить сильні на сьогодні НАШІ позиції у міжнародних спортивних колах, особливо, в питаннях санкційної антиросійської політики.

Кому це буде вигідно? Відповідь ви й так знаєте…».

Новини по темі