Головна Новини спорту Воротар Тигресу отримав 11-матчеву дискваліфікацію, сидячи на трибуні

Воротар Тигресу отримав 11-матчеву дискваліфікацію, сидячи на трибуні

by Max

Воротар «Тігреса» Науель Гусман був дискваліфікований Федерацією футболу Мексики на 11 матчів за підсумками розслідування «неналежної поведінки» гравця під час матчу 15-го туру проти «Монтеррея».

Гусман, який був травмований та перебував на трибунах під час матчу, був помічений направляючим лазерну указку в бік воротаря «Монтеррея» Естебана Андради. Пізніше, через день, він приніс публічні вибачення в соціальних мережах.

Щоправда, уникнути покарання це не допомогло. Дисциплінарний комітет ФМФ оголосив, що «накладе на гравця клубу «Тигрес» Науеля Ігнасіо Гусмана 11 матчів дискваліфікації, фінансові санкції та години громадських робіт за поведінку, виявлену під час поєдинку, що порушує правила федерації».

Після цього рішення «Тигрес» також заявив, що застосує додаткові санкції стосовно порушника, що ґрунтуються на внутрішньому кодексі, які включають додатковий штраф для воротаря.

Зазначимо, що Гусман усе ще відновлюється після травми коліна та ще не грав за «Тигрес» із 9 березня. У регулярному сезоні Клаусури залишилося зіграти дві гри, тож дискваліфікація пошириться й на початок Апертури.

Новини по темі