Головна Lifestyle Вперше в історії міс Всесвіт перемогла представниця Нікарагуа (відео)

Вперше в історії міс Всесвіт перемогла представниця Нікарагуа (відео)

by Max

У Сальвадорі відбувся фінал 72 конкурсу краси Міс Всесвіт-2023. Вперше в історії заходу перемогла представниця Нікарагуа – Шейніс Паласіос, передає KURAZH.

Корону Шейнніс Паласіос вручала минулорічна переможниця – американка Р’Боні Габріель.

Першою віце-міс стала Антонія Порсільд з Таїланду. Друга віце-міс – Морайя Уілсон з Австралії.

Переможниці національних конкурсів з 84 країн брали участь цього року у конкурсі. Проте титул Міс Всесвіт отримала 23-річна Шейнніс Паласіос, яка стала першою жителькою Нікарагуа, що перемогла у конкурсі.

Вона народилася та виросла в столиці Манагуа і є досвідченою учасницею конкурсів краси. Шейнніс також виграла конкурси Міс тін Нікарагуа 2016 і Міс світу Нікарагуа 2020. Дівчина також потрапила в топ-40 на Міс світу 2021. У своїй країні переможниця відома як модель та телеведуча ранкового шоу.

Корону Шейнніс Паласіос вручала минулорічна переможниця, яка представляла США, Р’Боні Габріель. 72-й конкурс “Міс Всесвіт” відбувся на арені Хосе Адольфо Пінеда в Сан-Сальвадорі, Сальвадор.

Україну представляла 26-річна Ангеліна Усанова. Вона – київська співачка, модель і волонтерка. Вона увійшла до десятки найкращих у номінації Voice of Change (Голос змін).

Новини по темі