Головна Lifestyle Вплив кольору на психічний стан людини: як поєднати кольори в інтер’єрі

Вплив кольору на психічний стан людини: як поєднати кольори в інтер’єрі

by Max

Коли оформляєте інтер’єр свого житла, потрібно враховувати не тільки його розміри, на який бік виходять вікна, а й вплив кольору на психічний стан людини.

Подробиці

Так, для житлового приміщення найкраще підходить зелений колір (він знімає напругу і втому, заспокоює. Але для кращого сприйняття бажано додати сині або жовті аксесуари, розповідає KURAZH.

Жовтий колір допомагає зосередитись, збільшує творчу активність, тому його можна використовувати для робочого кабінету, особливо, коли вікна виходять на північ.
Червоний колір додасть вам дратівливості й агресивності. Але якщо ним оздоблювати їдальні, то знайте, що він сприятиме кращому засвоюванню їжі.

Синій колір викликає відчуття розслабленості, спокою, знімає емоційну напругу, тому ідеальний для спальні. Але не для робочого кабінету, бо від нього знижується гострота зору. Сюди краще вибрати білий, жовтуватий чи зеленуватий кольори.
Фіолетовий знижує фізичну активність і працездатність, навіть сприяє пригніченому стану.

Нейтральні кольори (білий, сірий, чорний) можна використовувати в будь-якому інтер’єрі. Чорний краще використовувати, як такий, що відтіняє інші кольори.
Коричневий колір хоч і викликає почуття спокою, проте й провокує виникненню похмурих думок.

Знаючи, як впливають кольори на людину, ви зможете правильно оформити те чи інше приміщення.

Новини по темі