Головна Lifestyle Вправи для здоров’я спини (фото)

Вправи для здоров’я спини (фото)

by Max

Сучасний спосіб життя накладає свій відбиток на наше тіло, і один із них – це проблеми з хребтом. Через сидячий спосіб життя та використання гаджетів ми постійно відчуваємо дискомфорт у спині, відчуваємо біль у попереку наприкінці дня і практично втратили здатність не сутулитися. Кожного дня виконувати три прості вправи для спини, адже часу це займе мінімум, передає KURAZH.

Вправа «Човник»

Початкове положення – лежачи на животі. Добре розтягніться між руками і стопами, потягніться сідницями назад і придавіть таз до мату. Зберігаючи нейтральне положення спини, підніміть одночасно руки та ноги від підлоги та добре розтягніться між ними. Поверніться у вихідне положення. Головне в цій вправі — не намагатися високо підняти руки та ноги, а зробити акцент на збереженні прямої спини (тобто не прогинатися) та розтягуванні хребта.

Виконуйте повільно та вдумливо, 10-15 повторень.

Вправа «Кішка»

Вихідне становище – упор стоячи навколішки. Долоні під плечовими суглобами, коліна – під тазостегновими. Одночасно відштовхуючись руками та колінами від підлоги, з видихом округліть спину, підкрутіть таз, підборіддя притисніть до грудей. З вдихом поверніться в нейтральне положення (спина пряма) і потягніться сідницями назад, а маківкою вперед.

Виконайте 10-15 повільних повторень, намагаючись повністю округляти спину всіма сегментами хребта.

Вправа «Бокові нахили»

Вихідне положення – сидячи, права нога пряма, ліва зігнута, коліно спрямоване убік, опора в сідничні кістки, спина пряма. Якщо таке положення некомфортне для кульшових суглобів, сядьте на цеглини для йоги або подушку. З вдихом зробіть нахил вправо, добре розкриваючи зону ребер зліва, обіпріться на праву руку і потягніться лівою рукою вгору та вбік, зберігайте опору на сідницях. З видихом поверніться у вертикальне положення.

Виконайте 10-15 повторень, поміняйте положення ніг і виконайте в інший бік.

Виконуйте цей простий комплекс щодня, і вже через тиждень відчуєте, як вашій спині полегшало.

Новини по темі