Головна Новини спорту Враження, що Кривбас перейшов комусь дорогу. Нас не люблять

Враження, що Кривбас перейшов комусь дорогу. Нас не люблять

by Max

Наставник «Кривбаса» Юрій Вернидуб був вкрай незадоволений суддівством у матчі УПЛ проти «Миная», який суперник виграв з рахунком 1:0.

«Не буду коментувати матч, він дійсно вийшов емоційний. «Минай» забив класний гол – нема питань. Але те, що було далі, особливо другий тайм – не хочу коментувати. Це не футбол. Особливо у такий важкий час. Зараз скажуть, що Вернидуб спекулює війною. Та я нічого не спекулюю. Просто одні люди кладуть свої життя, захищають Україну, а інші просто… відпочивають.

Ви знаєте, на чию адресу ці слова. Але це наше життя. Бог є – він розсудить. А коментувати не хочеться нічого. Особливо той момент з пенальті. Якщо вже це не пенальті, то я не знаю, що таке пенальті. І коли вже буде пенальті? Людина розбігається, двома руками врізається в спину суперника, зносить його, а суддя показує грати. Ви мене вибачте, але таке коментувати немає ніякого бажання й можливості. Ці три очки пішли в скарбничку «Минаю» – нехай так.

А ми будемо рухатися далі. Ще дев’ять турів, будемо грати. Просто останні три гри чи навіть більше – у нас то вилучення, то пенальті в наші ворота, то ще щось. Таке враження, що «Кривбас» перейшов комусь дорогу. Схоже, нас не люблять і не хочуть, щоб ми підіймалися вище. Але нічого, ми пройдемо цей шлях. Дорогу осилить той, хто йде.

– Після таких матчів психологічне відновлення, напевно, важче, ніж фізичне?

– Та яке відновлення… Це треба брати відро валідолу, відро валеріанки ставити біля себе. Дивишся на це і не розумієш: чи не вміють вони судити взагалі, чи якісь інші моменти?! Але не можуть всі не вміти судити. Ми грали проти «Львова» у Львові, нас хотіли затоптати, але ми витримали й зіграли 2:2. З «Вересом» нас втоптували, але ми витримали. Однак ми не можемо так від гри до гри. Вже проявляються емоції. Гравці – теж люди. Коли тебе б’ють від гри до гри – це нікуди не годиться, це тяжко. Але нічого. Відновимося, наступна гра вдома. Час є, будемо готуватися», – сказав Вернидуб.

Новини по темі