Головна Новини спорту Визначено дати та умови проведення чемпіонату України з футзалу

Визначено дати та умови проведення чемпіонату України з футзалу

by Max

Головний чоловічий дивізіон українського футзалу в новому сезоні, так само як і в минулому, носитиме назву «Vbet Екстра-ліга». Формат і система розіграшу залишається незмінною: три кола регулярного чемпіонату та стадії плей-оф для вісімки кращих команд.

Новий сезон стартує 17 серпня матчем за Суперкубок України, в якому зіграють чемпіон України «ХІТ» (Київ) та володар Кубка України «Кардинал-Рівне» (Рівне). Місто, в якому відбудеться поєдинок за Суперкубок України, стане відомо після відповідного тендеру.

  • Базова дата першого туру нового чемпіонату – 26 серпня.
  • Базова дата закінчення регулярного чемпіонату – 22 квітня.
  • Базова дата початку стадії плей-оф – 3 травня.

Чвертьфінальна стадія плей-оф триватиме до двох перемог однієї з команд. Півфінальна та фінальна стадії плей-оф триватимуть до трьох перемог однієї з команд. Так само до трьох перемог однієї з команд триватиме серія за третє місце. Якщо буде необхідність проведення п’яти матчів серії за чемпіонство, то вирішальна гра буде зіграна 22 червня.

Що стосується Кубку України, то в новому розіграші замість «Фіналу восьми» повертається «Фінал чотирьох». Клуби Vbet Екстра-ліги починатимуть боротьбу за Кубок України зі стадії 1/8 фіналу (базова дата перших матчів – 7 лютого). До цієї стадії будуть зіграні попередні та відбірні раунди турніру. Сам «Фінал чотирьох» буде зіграний наприкінці квітня.

Жеребкування календаря нового чемпіонату заплановане на 26 липня.

Новини по темі