Головна Новини спорту Визначено суперників збірної України U-17 в еліт-раунді відбору Євро-2024

Визначено суперників збірної України U-17 в еліт-раунді відбору Євро-2024

by Max

7 грудня відбулося жеребкування еліт-раунду кваліфікації Євро-2024 серед юнаків до 17-ти років, в якому взяла участь і збірна України (футболісти не старші 2007 року народження).

За підсумками жеребкування еліт-раунду синьо-жовті потрапили до групи 4, де зіграють із командами Греції, Швейцарії та Словаччини.

Відзначимо, що підопічні Володимира Єзерського посіли третє місце у своїй групі кваліфікаційного раунду та пройшли далі за конкурсом серед третіх команд. Перед жеребкуванням еліт-раунду відбору синьо-жовті потрапили до четвертого кошика.

Серед 32-х учасників жеребкування була 31 команда, яка подолала бар’єр кваліфікаційного раунду, а також збірна Нідерландів – перша сіяна команда, яка стартує одразу з елітного раунду.

32 команди були поділені на вісім груп, поєдинки яких пройдуть у березні. На кону – 15 путівок до фінальної стадії, яка проходитиме з 20 травня до 5 червня 2024 року на Кіпрі. У фінальну стадію за підсумками березневих матчів вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору та сім володарів других місць із найкращими результатами. До них приєднається країна-господар.

Євро-2024 (U-17). Еліт-раунд відбору

Група 1: Англія, Франція, Угорщина, Північна Ірландія.

Група 2: Уельс, Болгарія, Швеція, Румунія.

Група 3: Нідерланди, Бельгія, Фінляндія, Італія.

Група 4: Греція, Швейцарія, Словаччина, Україна.

Група 5: Португалія, Німеччина, Хорватія, Ірландія.

Група 6: Туреччина, Сербія, Грузія, Данія.

Група 7: Іспанія, Австрія, Словенія, Норвегія.

Група 8: Польща, Чехія, білорусь, Боснія і Герцеговина.

Новини по темі