Головна Новини спорту «Я штучно позбавлений можливості реалізовувати свої права»

«Я штучно позбавлений можливості реалізовувати свої права»

by Max

Сьогодні, 25 січня 2024 року, о 12:00 за київським часом стартував позачерговий XXVI конгрес Української асоціації футболу.

Очікується, що на цьому заході оберуть нового президента УАФ. Ним має стати Андрій Шевченко, адже наразі саме він є єдиним кандидатом на цю посаду.

Під час конгресу зачитали лист нинішнього президента УАФ Андрія Павелка, який наразі перебуває у СІЗО:

«Шановні колеги, звертаюся з даним листом з приводу позачергового Конгресу УАФ. Як мені стало відомо, Конгрес призначено на 25 січня 2024 року. До порядку денного УАФ внесено питання обрання президента УАФ, першого віцепрезидента, віцепрезидентів, членів виконкому тощо.

Однак, наразі я не можу брати участь у засіданні Конгресу. Я штучно позбавлений можливості реалізовувати свої права, в тому числі як президент УАФ, що передбачено Статутом та чинним Законодавством України.

Принагідно нагадую, що я є президентом УАФ. І щиро вдячний кожному за підтримку та довіру, яку ви мені надали та надаєте на цій посаді. У зв’язку з тим, що не можу особисто звернутися до вас, прошу дотримуватися Статуту УАФ, УЄФА, ФІФА та Закону України, та діяти в інтересах українського футболу».

Новини по темі