Головна Lifestyle Як переконати чоловіка почати жити разом: дієві поради

Як переконати чоловіка почати жити разом: дієві поради

by Max

 Чоловіки взагалі адаптуються до змін набагато повільніше, через що отримують закиди з боку другої половинки. Але їх може лякати відповідальність чи недостатня фінансова свобода. Не варто “пресувати” партнера, дійте якомога обережніше, інформує KURAZH.

З чого почати:

Опишіть позитивні моменти спільного життя

Якщо хлопець ще не жив разом із дівчиною, то йому й на думку не спаде, як багато приємних моментів на нього чекає. Підкресліть їх, наприклад, сказавши, що будете раді балувати його смачною їжею, чи готові дивитися разом з ним футбол чи розділити інші інтереси (тут все суто індивідуально). Використовуйте свої сильні сторони, будьте грайливими та легкими, кокетуйте, але не акцентуйте увагу на тому, що про спільне проживання мрієте саме ви.

Дайте йому час на обмірковування

Не поспішайте і не підганяйте чоловіка, нехай він звикне до думки про те, що вам час з’їхатися — рішення має дозріти не тільки у вас, а й у нього. Логічний, раціональний підхід не дає сильній статі так швидко наважуватися на зміни, як дівчатам, у яких у пріоритеті стоять почуття. Не забудьте згадати, що поважаєте його рішення, тому що дбаєте про його комфорт. Це точно зіграє на руку, бо покаже вас як турботливу та чуйну натуру.

Створюйте спільний простір

Завоювавши серце, настав час розпочинати завоювання простору, але теж поступово і ненав’язливо. Простір для життя — це насамперед побут і речі, які оточують людину.

Можна спочатку придбати щось парне, що буде і у вас вдома, і в нього, наприклад, чашки, подушки, плед. Так і ви, і він, відчуватимете в гостях один в одного себе ніби трошки вдома. Після цього можна залишати в нього якусь свою річ. Поки вас не буде, вона нагадуватиме про вашу присутність.

Якщо ви хочете жити на своїй території, запропонуйте хлопцю для зручності перевезти до вас кілька необхідних речей. Це перший крок до спільного проживання.

Впускайте його у своє життя

Це означає не лише збільшення часу, проведеного разом, а й посвяту хлопця у своє життя. Нехай він пізнає вас краще, бачить, що ви йому довіряєте. На певному етапі відносин можна продемонструвати, що ви потребуєте його мужності та господарності. Попросіть його допомогти з чоловічою роботою по будинку, наприклад, щось переставити або прибити поличку. Після цього можна запропонувати взяти дублікат ключів від квартири. Цей жест покаже, що ви чекаєте на нього завжди.

Влаштуйте репетицію спільного життя

Щоб переконатися, що дійсно варто спробувати жити разом, можна влаштувати невелику репетицію, вирушивши в поїздку. Бажано, щоб вам удалося кілька днів пожити в одній кімнаті, щоб відчути атмосферу спільного побуту. В цей час ви зможете сповна продемонструвати свої навички господині, дбайливої жінки, яка скрасить будні коханого. Але не намагайтеся перебудовувати та змінювати звички чоловіка — це може змусити його передумати.

Але, як би там не було, головне — це кохання. Адже саме тому ви хочете жити разом. Поступайтеся один одному, зважайте на думку, звички і уподобання. Це допоможе встановити міцний зв’язок, коли вже ні в кого не буде сумнівів у тому, що час з’їжджатися.

Новини по темі