Головна Lifestyle Як поступово відмовитись від цукру: поради

Як поступово відмовитись від цукру: поради

by Max
Як поступово відмовитись від цукру: поради

Потрібно розуміти, що відмовитися від цукру за день практично неможливо. Солодке викликає емоційну та фізичну залежність, тому боротися з нею доведеться протягом кількох тижнів. Складіть план, який ви наслідуватимете: яке солодке ви виключите першим, яке — останнім, інформує KURAZH.

Відмовтеся від газованих напоїв

Перше, від чого варто відмовитися, це, звичайно, солодкі напої. Перестаньте пити газовану воду та покупні соки, а також класти кілька кубиків цукру в чай ​​або каву. Замініть ці напої на більш корисні альтернативи – детокс-воду, мінералку, несолодкий чай мате або, якщо дуже хочеться, зробіть свіжий сік і не забудьте розбавити його водою.

Не заохочуйте себе солодким

З дитинства багато батьків заохочують дітей солодким, коли щось добре роблять. Тому часто така звичка на підсвідомому рівні залишається з нами і в дорослому віці. Добре виконали роботу – заїли шоколадкою. Такої емоційної залежності варто позбавлятися.

Не думайте, що солодке піднімає настрій

Є солодке тоді, коли вам сумно – не найкраща ідея. Хоча в перші хвилини після того, як ви з’їли тістечко, вам і може стати веселіше, тому що цукор виробляє гормон щастя, за підйомом піде емоційна яма. І вам знову захочеться солодкого — а це вже нескінченне коло.

Споживайте більше клітковини

Клітковина чудово допомагає боротися з апетитом, завдяки тому, що регулює рівень цукру в крові. Крім того, продукти, багаті на клітковину, надовго насичують організм і не дають вас відчути голод. Клітковина у великій кількості міститься у крупах та овочах.

Новини по темі