Головна Lifestyle Як позбутися черв’яків у черешні: ефективний спосіб

Як позбутися черв’яків у черешні: ефективний спосіб

by Max

Черешня – дуже смачна, соковита і корисна ягода. Однак, часто буває, що черешня, зібрана на своїй ділянці, виявляється червивою. Виправити це допоможуть прості способи.

Що зробити, щоб в черешні не було черв’яків, розповідає KURAZH із посиланням на Styler.

Як захистити

Причина появи черв’яків у черешні – чорнобрюха муха, відома також під назвою фруктова дрозофіла, а точніше – її потомство.

Важливо пам’ятати, що винищенням комахи варто зайнятися ще з осені.

Наприкінці сезону перекопайте ґрунт у пристовбурному колі на глибину до 40 см.

Навесні, як тільки розпустяться бруньки, обробіть посадки з використанням хлорокису міді – на 10 л води знадобиться 40 г. Як варіант, використовуйте мідний купорос – у цьому випадку на той самий обсяг води потрібно 80 г препарату.

Отриманим складом слід обробити як крону, і землю навколо дерева.

Додамо, що вибираючи засіб, слід віддати перевагу універсальним препаратам для будь-яких комах, що літають.

Крім того, потрібно дотримуватись терміну обробки черешні від мухи. Останній раз обприскування робити не менш як за 14 днів до початку збору врожаю.

Як позбутися черв’яків у черешні

Позбутися черв’яків в черешні просто: достатньо замочити ягоди на деякий час в злегка підсоленій воді, а потім промити під проточною водою.

Для такого способу знадобиться 500 грамів черешні, води – 1 літр, солі – 1 ч. л., друшляк, миска.

Зокрема, черешню потрібно перебрати, видалити зіпсовані та пом’яті ягоди, листя і плодоніжки. Промити під проточною водою.

Далі розмішайте воду кімнатної температури та сіль до повного розчинення. Після цього опустіть черешню в підсолену воду. Вода має повністю покривати черешні. Залишіть на 30 хвилин, черв’яки самі виповзуть.

Новини по темі