Головна Lifestyle Як позбутися павуків вдома: потрібна лише одна рослина

Як позбутися павуків вдома: потрібна лише одна рослина

by Max

Експерти впевнені, що в одному будинку в середньому живе близько 1500 павуків. Не панікуємо, є просте рішення, завдяки якому непрохані гості підуть із вашої квартири назавжди.

Павучків відлякують багато різких запахів — оцту, каштана, апельсинів та інших цитрусових, лісових горіхів (дехто навіть подрібнює їх і розсипає в затишні куточки). Але найбільше членистоногі не виносять аромат м’яти, повідомляє KURAZH.

До речі, рослина неприємна також для мишей і комарів, тож, якщо вас здолали москіти і гризуни, ця порада буде корисною і вам.

Ми не закликаємо вас ганятися за павуком із пучком пахучої трави. Але навіть одного горщика з прянощами достатньо, щоб вигнати восьминогого гостя з кімнати. Якщо павуки в домі стали реальною проблемою, розмістіть у кожному приміщенні одну-дві рослини і насолоджуйтеся результатом — більше павуків ви не побачите.

Приємний бонус — тепер у вас завжди буде свіжий і ароматний м’ятний чай.

Проростити можна будь-який вид м’яти. Імбирна — найдекоративніша. На її зеленому листі добре проглядається жовтий малюнок, а в другій половині літа вона цвіте бузково-рожевими квіточками. Карамельна м’ята стійка до хвороб і добре росте майже на будь-якому ґрунті. З перцевої виходить дуже смачний чай із пряним ароматом. А шоколадна додасть нових ноток вашим десертам, компотам і навіть м’ясним стравам. Є ще яблучна м’ята — її можна додавати до випічки та страв із риби (вона дає м’яку кислинку). І нарешті апельсинова: ця м’ята створена для любителів цитрусових і абсолютно непереносима для павуків.

Новини по темі