Головна Lifestyle Як приготувати ідеальну манку без грудочок

Як приготувати ідеальну манку без грудочок

by Max

Манна каша для багатьох із дитячих часів асоціюється з класичною кашею. Проте якщо ви пробували приготувати манку, то точно зіштовхувалися з таким неприємним явищем як грудки, що псують настрій і страву.

Подробиці

Господині мають різні рекомендації, проте для найбільш незвичного, хоч і досить простого методу, не знадобляться додаткові інгредієнти. Головне у цій справі – мати під рукою сковорідку.

Глибоку сковорідку розігріваємо й обсмажуємо суху крупу до золотого кольору — саме термічна обробка допоможе у боротьбі з грудочками. Олію додавати не потрібно, а ось помішувати доведеться безперервно.

Після того, як манка підсмажиться, прямо до сковороди додаємо молоко і ретельно перемішуємо. А ще для приготування каші можна використовувати молоко, розбавлене водою у пропорції 1:1 — корисний варіант для тих, хто використовує домашнє, жирне молоко.

Протягом 2-3 хвилин манна каша має покипіти, а потім накрийте кришкою і залиште ще на 5-10 хвилин. Додайте улюблені свіжі ягоди чи варення і насолоджуйтеся смаком із дитинства без грудочок.

Новини по темі