Головна Lifestyle Як самостійно приховати сиве коріння, якщо ваш перукар вирішив відпочити у свята

Як самостійно приховати сиве коріння, якщо ваш перукар вирішив відпочити у свята

by Max
Як самостійно приховати сиве коріння, якщо ваш перукар вирішив відпочити у свята

Зазвичай сиве коріння з’являється за своїм графіком, все залежить від того, як швидко росте волосся. Якщо раптом ви побачили це «диво» у свята, а ваш стиліст вирішив відпочити, не переживайте. Сивину, що виявилася, можна приховати і без фарбування. Ось найпростіші способи, інформує KURAZH.

Використовуйте маскуючий спрей

Це спеціальний спрей-маскувальник сивого коріння. Є в лінійці брендів для догляду за волоссям. У його складі немає аміаку, перекису, синтетичних барвників. Він забарвлює лише верхній шар волосся і змивається шампунем. Підберіть для себе ідеальний відтінок, а потім розпорошіть, тримаючи спрей на відстані 7 см від коріння.

Використовуйте тіні для коріння

Існує спеціальна маскуюча пудра для коріння. Якщо у вас її немає, підійдуть і звичайні тіні для волосся, тільки щоб вони зафіксувалися, попередньо на волосся потрібно нанести мус або спрей. Наносите тіні пензлем на зони, які хочете замаскувати.

Використовуйте туш для волосся

Існує туш для волосся у різних кольорах, нею також можна маскувати коріння, якщо відтінок підходить. Вона добре тримається на волоссі.

Змініть проділ

Сара Джесіка Паркер, щоб замаскувати сиве коріння, використовувала прийом, який їй порадили стилісти. Перед виходом на червону доріжку, актриса зробила проділ у вигляді ялинки на розпущене завите волосся. Такий проділ добре приховує сиве коріння.

Працює в цьому напрямку і глибокий бічний проділ, тільки робіть його на протилежний бік того, що робите зазвичай. Так волосся виглядатиме об’ємніше.

Зробіть начіс біля коріння

Прикореневе начісування візуально згладжує перехід від коріння до волосся по довжині, приховуючи сивину. Надати обсяг можна за допомогою круглого гребінця — брашингу, або використовувати щипці-гофре.

Зберіть волосся в пучок

Зачешіть волосся назад і зберіть його в пучок, додайте стильний обідок. Це допоможе приховати сиве коріння.

Оберніть пов’язку навколо голови

Найпростіший спосіб приховати сиве коріння, надіти на голову стильну пов’язку, або обгорнути шовковий шарф навколо голови. Цей стильний аксесуар одразу зробить звичайну зачіску стильною.

Новини по темі