Головна Lifestyle Як швидко заснути? П’ять простих кроків

Як швидко заснути? П’ять простих кроків

by Max
Як швидко заснути? П’ять простих кроків

Здоровий сон відіграє важливу роль для організму людини. Якщо у вас безсоння, але проблем зі здоров’я нема, KURAZH розповідає про 5 кроків, які допоможуть тілу швидко підготуватися до сну.

Подробиці

1. Спробуйте розслабити тіло
Почніть із пальчиків ніг і завершіть очима — зробіть хвилю напруги протягом семи секунд. Після цього повністю розслабте тіло, відчуєте легкість та невагомість протягом декількох хвилин, після чого сон прийде швидше.

2. Послухайте релаксичну музику
Ідеально підійде класична музика. Але якщо ви не поціновувач такого жанру, то увімкніть звуки природи або мелодії для медитації. Підбірок на музичних платформах є багато, навіть дитячі колискові можуть навіяти сон.

3. Почитайте щось нудне
Згадайте, як під час лекційних занять, коли тема була важкою, хотілося заснути під монотонний голос викладача. Почніть читати щось таке, що вам не подобається, і мозок швидко вам нагадає, що час спати.

4. Відкладіть телефон
Перед сном не звернути увагу на годиннику чи будильниках. Дозвольте організму не думати про те, що через 5 / 6 / 8 годин пробудження і треба зробити мільйон справ. Рахуйте хіба що слоненят, як у дитинстві, але тільки не хвилини-години часу.

5. Подихайте повітрям
Вийдіть зі спальні на 5-10 хвилин, подихайте свіжим нічним повітрям. На балконі чи власному дворі вам буде безпечно і комфортно, щоб трішки освіжити думки та повернутися в ліжко.

Новини по темі