Головна Lifestyle Як визначити настрій кота по хвостику

Як визначити настрій кота по хвостику

by Max

Напевно, кожен власник кішки хоча б раз намагався виразом морди визначити настрій свого вихованця. З котиками зробити це просто — достатньо подивитися на положення його хвоста, розповідає KURAZH.

Злиться, грає або здивований. Ці та ще кілька інших емоцій та настрій свого чотирилапого друга можна запросто визначити, звернувши увагу на положення хвоста котика. Адже він є справжнісіньким індикатором.

Опущений хвіст

Якщо помічаєте, що хвостик вашого вусатого друга опущений, а той уважно щось вивчає, це вам сигнал: котика зараз чіпати не потрібно. Тварина вивчає щось, що його зацікавило, краще не заважати.

Кінчик хвоста ворушиться

Напевно, ви помічали, що іноді, дивлячись або взаємодіючи з вами, у котика ворушиться тільки кінчик хвоста. Що це означає? Мовою кішок — прояви дружелюбності. Вихованець перебуває в хорошому настрої і радий вашій присутності чи увазі.

У кота хвіст трубою

А це вже сильніша емоція. Якщо вусатий-смугастий ходить по квартирі з високо піднятим хвостом, значить, у котика все добре. Це показник щастя та насолоди життям. Умови, харчування, ігри і навіть сама людина — тварину все влаштовує.

Підібганий хвіст

А от якщо ситуація навпаки і хвіст притиснутий чи захований між задніми лапами, це говорить про негатив. Можливо, кішка чогось сильно злякалася і зараз явно відчуває стрес. Образилася на господаря чи іншу домашню тварину і показує так своє невдоволення ситуацією.

Різке посмикування хвоста або удари їм

Явне попередження як для господаря вихованця, так і для будь-яких інших тварин довкола. За допомогою таких ударів по підлозі або смикання хвостом котик показує свій роздратований стан. Попереджає: краще його зараз не чіпати. Залишіть вихованця на деякий час одного і дайте заспокоїтися.

Шерсть дибки

Якщо знехтувати порадою з пункту з хвостом, що смикає, то можна помітити, як той тепер сильно пушиться, а шерсть на тварині встає дибки. Це явний сигнал злості вихованця, кіт готовий атакувати. Готуйтеся рознімати двох усатиків, що зчепилися, або ж тікати від кота, який зробив мішенню саме вас.

Новини по темі