Головна Lifestyle Як загальмувати старіння: поради спеціалістів

Як загальмувати старіння: поради спеціалістів

by Max
Як загальмувати старіння: поради спеціалістів

Регулярний догляд, який підтримує нормальне функціонування шкірних покривів, відновлює мікробіом та гідроліпідну мантію епідермісу – є важливим методом боротьби зі старінням. А що таке базовий догляд на практиці і які етапи до нього входять, зрозуміємо, розібравши кожен пункт окремо, передає KURAZH.

Очищення

Умивання — це перший крок і фундамент, без якого красивої шкіри не станеться. Якими б передовими та якісними формулами кремів та сироваток ви не користувалися, якщо помилка йде у виборі засобів вмивання (лужна pH, агресивні ПАРи, неправильний підбір за станом шкіри), результатом буде погіршення процесу відлущування клітин, запалення та втрата вологи.

Засоби для вмивання повинні створювати слабокисле середовище з рівнем pH 5,5-6,0. Слабке закислення допомагає шкірі боротися з патогенною мікрофлорою, зберігати вологу і відновлювати мікробіом, а також позбавлятися ороговілих клітин. Засоби повинні бути м’якими, зі щадним складом без SLS, переважно на основі рослинних та безпечних ПАР. Вітається вміст молочної кислоти в низькому відсотку введення, пребіотиків, екстрактів водоростей, хвоща, ромашки, календули та ін. Етап очищення має бути регулярним у режимі ранок/вечір. Декоративну і денну косметику догляду ввечері потрібно ретельно змивати з поверхні епідермісу.

Тонізація

Це важливий етап, який часто пропускають, думаючи, що він не такий уже й необхідний. Але це не так! Правильна формула тоніка виконує низку незамінних функцій:

  • Прибирає залишки ПАР та ланцюжка міцел, запобігає небажаним хімічним реакціям після вмивання.
  • Забирає залишки жирів, декоративної косметики, забруднень та факторів зовнішнього середовища.
  • Нормалізує рівень рН.
  • Підготовка епідермісу (поверхневий шар) для кращого засвоєння активів наступних засобів.
  • Заспокоює, тонізує, дає додаткову вологу.

Нанесення засобів глибокої дії

Це засоби, які, зазвичай, мають вид водної емульсії або гелю, а також низькомолекулярний склад, що дозволяє працювати в глибоких шарах шкіри. Вони завжди наносяться на чисте обличчя та покликані працювати з клітиною та міжклітинним простором, живлячи корисними активами та мінеральними компонентами.

Нанесення засобів поверхневої дії

Це засоби на основі зворотної емульсії, де у складі більше олій та активів, ніж води. Ці засоби працюють на перших трьох шарах епідермісу і покликані зволожувати і «змащувати» шкірний покрив, запобігаючи трансепідермальній втраті вологи, заповнювати та розгладжувати мікрорельєф, створювати захисний бар’єр та відновлювати гідроліпідний шар.

Новини по темі