Головна Lifestyle Як заробити статок: поради від мільйонерів США

Як заробити статок: поради від мільйонерів США

by Max
Як заробити статок: поради від мільйонерів США

Каліфорнійські мільйонери розповіли свої історії успіху місцевому блогеру Ною Кагану, який просто з’явився в елітний район Ньюпорт-Біч і попросив мешканців вілл за мільйони доларів провести екскурсії, розповісти, як вони заробили свої мільйони та чи мають вони пораду людям.

Як інформує KURAZH, про це пише Daily Mail.

Головні поради домовласників-багатіїв полягали в тому, щоб старанно працювати і проявляти ентузіазм.

Південна Каліфорнія відома своєю великою береговою лінією, пляжними розвагами і, звісно ж, гарними будинками вартістю в кілька мільйонів доларів.

За даними ЗМІ, за середньої ціни будинку в районі Ньюпорт-Біч майже 3,1 мільйона доларів творець контенту Ной Каган хотів дізнатися про людей, які володіють цими особняками, і про те, як вони заробили свої мільйони.

У недавньому відеоролику на YouTube Ной, родом з Остіна, штат Техас, сказав: “Будинки, які ми збираємося перевірити сьогодні, коштують від 15 до 20 мільйонів доларів. Ми збираємося постукати в деякі двері і з’ясувати, чим люди заробляють на життя, і отримати пораду для таких людей, як ви і я”, — пояснив Ной, засновник додатка AppSumo.com, призначеного для підприємців. Відмовила йому тільки одна жінка, у двері якої він постукав. Решта були доволі привітними.

Перший будинок, який Ной відвідав у Ньюпорт-Біч у Каліфорнії, належав парі, яка заробила гроші на полуниці і тепер володіє кількома виноградниками. Їхній будинок коштує 12 мільйонів доларів.

“Ми займалися полуничним бізнесом. А потім ми ніби захопилися винним бізнесом. У нас є кілька виноградників на півночі, і тому в нас була своєрідна друга кар’єра”, — сказала жінка, пригадавши, що її чоловік ще в школі цікавився садівництвом і полуниця була його шкільним проєктом.

“Він заснував переробне підприємство, тож ми не лише отримували свіжу полуницю, а й переробляли її для заморожування та приготування напоїв “Маргарита”. А порада: будьте чесною діловою людиною — завжди говоріть правду, не намагайтеся брехати. Ви знаєте, що справді важливо в житті, це ваша сім’я, це ваша віра. А якщо ти досягнеш успіху — ти маєш повернути борг”, — сказала жінка.

Наступний будинок коштував 9 мільйонів доларів і належав архітектору та фізіотерапевту.

Домовласник сказав, що вважає важливим не забувати зосереджуватися не тільки на собі, а й думати про інших.

Коли Ной запитав його про те, як домогтися успіху, він нагадав творцеві контенту, що все це відносно, і важливо не зациклюватися тільки на собі.

Наступний чоловік, який поділився мудрістю, теж був на пенсії, але працював у комерційному будівництві — будував центри обробки даних для таких компаній, як Google і Facebook, а також лікарні. Його будинок коштує 11 мільйонів. Він порадив працювати в тій галузі, яка цікава.

Сам він починав із зарплати в 21 тисячу на рік, а коли йшов на пенсію з компанії Southland, вона коштувала вже близько 2 мільярдів доларів.

“Якщо у вас немає пристрасті до того, що ви робите, тоді ви знаєте, навіщо це робити”, — пожартував він.

Остання людина, у якої брав інтерв’ю Ной, була письменником, який десять років тому заробив гроші на продажі дитячої книжки і відтоді отримує прибуток від перевидань.

“Люди завжди підходять до мене і кажуть: “Я хочу написати книжку, як мені її опублікувати?”. Спочатку потрібно написати книжку, а це просто вислизає від людей. Я кажу їм: спочатку напишіть книжку. А потім намагайтеся її опублікувати”, — дав пораду письменник.

Новини по темі