Головна Lifestyle Як зберегти молодість шкіри: секрети здорового харчування

Як зберегти молодість шкіри: секрети здорового харчування

by Max

Виключення продуктів зі шкідливими добавками з щоденного раціону, обмеження споживання цукру та вибір органічних продуктів можуть відіграти важливу роль у збереженні краси та здоров’я шкіри на тривалий період.

Поряд з цими, факторами, які можуть призвести до негативних змін на шкірі та прискореного процесу старіння, включають ще недостачу сну та куріння. Однак, найбільш впливовим є неправильне харчування, яке може сприяти появі зморшок, сухості шкіри, вуграм та втраті природного сяйва обличчя.

Як пише KURAZH, медики розповіли, що існують певні продукти, які слід виключити з раціону, якщо ми хочемо зберегти молодість і здоров’я нашої шкіри.

Насамперед варто звернути увагу на різні добавки в їжі, як-от ароматизатори, консерванти, барвники та загусники. Вони можуть прискорювати процес старіння, а також негативно впливати на здоров’я загалом.

Особливо шкідливий для шкіри цукор, який часто присутній у великих кількостях у раціоні. Надлишок цукру в організмі призводить до глікування білків, що зі свого боку спричиняє утворення токсинів і руйнування колагену шкіри, роблячи її менш еластичною. Тому, щоб зберегти красу і здоров’я шкіри, слід обмежити споживання продуктів, що містять цукор.

По-друге, слід врахувати, що вживання сосисок, ковбас та інших аналогічних продуктів може значно збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Це особливо важливо враховувати, зважаючи на той факт, що саме такі захворювання є однією з головних причин смертності у світі.

По-третє, необхідно пам’ятати, що нестача вітамінів і мінералів у їжі може прискорити старіння наших органів. Тому, щоб зберегти здоров’я на довгі роки, не рекомендується готувати їжу в скороварці, де високі температури можуть знищити до 90% корисних речовин.

По-четверте, слід враховувати, що вживання алкоголю може негативно вплинути на психічне здоров’я, прискоривши зниження когнітивних функцій. Тому щоб зберегти ясність розуму варто обмежити споживання алкоголю до мінімуму.

Новини по темі