Головна Lifestyle Як желатин допомагає від болю в суглобах: поради

Як желатин допомагає від болю в суглобах: поради

by Max
Як желатин допомагає від болю в суглобах: поради

Проблеми із суглобами багато хто намагається вирішити за допомогою різних видів лікування, аж до хірургічного втручання. Але хворобі легше запобігти, ніж лікувати. І перший помічник в цьому – харчовий желатин, інформує KURAZH.

Його виготовляють із натуральних складових, тому він і сам є натуральним продуктом. Сировина, яку використовують у виробництві – це кістки тварин, сухожилля та інші сполучні тканини. Американські дослідники протягом 15 днів, як харчову добавку, давали желатин людям, які страждають на захворювання опорно-рухового апарату. Вивчивши результати експерименту, вони були уражені: у пацієнтів суттєво зменшилися болі та набряки, значно зміцнилися сухожилля та м’язи, а суглоби знову набули рухливості!

Основа харчового желатину – колаген, який грає дієву роль у зміцненні та відновленні суглобів. Також присутні амінокислоти, вітаміни та мінерали: кальцій, фосфор, залізо, калій. Желатин вважається чемпіоном серед продуктів, які відносяться до корисних для суглобів!

Як вживати желатин

Чайну ложку порошку замочіть у 125 міліграм кип’яченої води кімнатної температури – це приблизно півсклянки. Залишіть на ніч. Вранці до вже набряклої суміші додайте ще півсклянки гарячої кип’яченої води. Все ретельно перемішайте. Желатин має повністю розчинитися.

Приймати весь обсяг за один раз. Найкраще це робити натщесерце, за 20-25 хвилин до сніданку. Для смаку додайте трохи меду чи цукру.

І так протягом 10-11 діб. За два тижні курс можна повторити.

Приймати такий засіб можна до досягнення позитивного очікуваного ефекту.

Новини по темі