Головна Lifestyle Як змусити фікус куститися — є кілька дієвих порад

Як змусити фікус куститися — є кілька дієвих порад

by Max

Рослину необхідно регулярно обрізати і прищипувати, тільки в цьому випадку вдасться «розкустити» фікус і надати йому гарної форми. Однак перш ніж приступати до обрізки фікуса, важливо дізнатися кілька нюансів, які допоможуть досягти відмінного результату, інформує KURAZH.

Важливо! Обрізати фікус можна тільки в період, коли рослина прокинулась і спостерігається рух соків (навесні, коли почало з’являтися нове листя — ідеальний варіант). Обрізати рослину, яка перебуває у стані спокою, не можна.

Перед обрізанням потрібно уважно оглянути рослину: вона саме підкаже, де її потрібно обрізати. Такою підказкою може бути біла крапка на стовбурі, саме з цього місця фікус зможе пустити новий пагін.

Обрізати фікус необхідно між двома вузлами, на межі між одревеснілою і частково одревеснілою частиною стовбура.

Зрізаний живець важливо відразу ж помістити у воду. Це необхідно для того, щоб сік не забив протоки і не перешкоджав утворенню нової кореневої системи. Місце зрізу слід очистити від соку за допомогою ватного диска.

Зверніть увагу: сік фікуса може викликати сильну алергію, тому рекомендується обрізати рослину в рукавичках.

Після такої обрізки материнська рослина випустить багато бруньок, тому що всі поживні речовини, які раніше живили верхню частину рослини, будуть направлені в стовбур.

Новини по темі