Головна Lifestyle Як зробити масаж обличчя своїми руками: прості вправи

Як зробити масаж обличчя своїми руками: прості вправи

by Max

Масаж обличчя завжди був популярним засобом догляду за шкірою серед косметологів та всіх, хто звертає увагу на свій зовнішній вигляд. Це простий метод, який дозволяє зберегти молодість шкіри, зменшити набряки і навіть згладити зморшки, не вдаючись до використання ін’єкцій.

Масаж обличчя допомагає виділити рельєф обличчя, наприклад, підкреслити вилиці. Цю процедуру можна зробити вдома своїми власними руками, повідомляє KURAZH.

Що робити?

Для початку потрібно знати, що у масажу обличчя є протипоказання. До них відносяться різні шкірні висипання, відкриті рани на обличчі, а також захворювання щитовидної залози.

Крім того, ваша шкіра може бути занадто чутливою для масажу, тому уважно дослухайтеся до своїх відчуттів у процесі масажу. Якщо у вас немає протипоказань, то перш ніж почати робити масаж, вмийте обличчя улюбленою пінкою або просто протріть шкіру тоніком. Після цього нанесіть будь-який зволожуючий засіб – крем, масло або маску. І лише після всіх цих дій приступайте до масажу.

Масаж обличчя повинен займати від п’яти до 15 хвилин. Існує безліч різних технік, відео яких можна легко знайти в інтернеті. Один із найдієвіших рухів — це окреслення брів за допомогою зігнутих вказівних пальців, які рухаються від перенісся до скронь. Такі рухи можна робити по всьому лобі і на щоках – вони відмінно розгладжують зморшки і підтягують шкіру, а також позбавляють набряків.

Ще одна гарна вправа, яка може замінити вам масаж скребком Гуаша, робиться в такий спосіб. Спробуйте знайти точки з двох сторін, у яких стикаються щелепа та вилиці. Якщо натиснути на них, ви відчуйте злегка болючі відчуття. Поставте в ці ямки кісточки зігнутого вказівного пальця та ведіть їх від вух до губ. Ця вправа допоможе зробити вилиці більш вираженими.

Новини по темі