Головна Lifestyle Як зробити так, щоб від вас смачно пахло завжди? Лайфхаки

Як зробити так, щоб від вас смачно пахло завжди? Лайфхаки

by Max

Ми не просто відчуваємо якісь аромати, ми їх аналізуємо, порівнюємо, оцінюємо та робимо висновок. Тобто в мозку відбувається безліч психічних процесів, перш ніж ми розуміємо приємний запах вловили чи ні. Зазвичай ми навіть не помічаємо цього просто за частки секунди приходимо до результату, або ммм або фу, інформує KURAZH.

Важливо й те, що “приємно-неприємно” це суб’єктивна реакція. Собаки нюхають один в одного під хвостом і часто знаходять такі аромати приємними, тому що інформація, отримана таким чином, їм дуже сподобалася. Тобто той самий запах може комусь подобається, а комусь ні.

Якби це було не так, то всі косметичні компанії давно виявили б цей ідеальний запах, випустили парфуми і тоді ніякі інші аромати нікого б уже не цікавили. Однак частково можна говорити, що такий ідеальний запах існує. Але підробити його не можна як не намагайся. Називається він аттрактант.

Про те, як досягти того, щоб оточуючі схоплювали та правильно аналізували ваш природний, приємний аромат, спробуємо розібратися.

Частіше приймайте душ

Секрет у тому, що для протилежної статі немає приємнішого запаху, ніж природний. Однак його дуже часто перебивають інші сторонні запахи, які псують всю малину. Наприклад, піт.

Сам піт не пахне, пахнуть бактерії, які при взаємодії з потом виробляють пахощі. Якщо їх можна назвати так. Таким чином, для повернення до своїх природних ароматів досить просто помитися під душем з милом. Саме воно позбавить бактерій.

Парфуми не помічник

Духи винайшли у Франції у роки, коли дотримання гігієни було вкрай скрутним. Ними просто перебивали сморід. Тому не прагніть робити також, це не тільки не допоможе, але й позбавить вас найприємнішого запаху для протилежної статі — запаху здорової жінки. Нерідко сильний і стійкий аромат парфумів, навпаки, відлякує людей, а в когось і алергія може виникнути. Можна злегка додати родзинки у свій образ, але перегинати ціпок точно не варто.

Використовуйте дезодорант

А ось дезодорант хороший засіб, тому що протягом дня вберегтися від поту неможливо. Будь-яка фізична активність так чи інакше призведе до мокрих пахв, а вже там мерзенні бактерії зроблять свою справу. Дезодорант захистить від такої неприємності. Жінки на форумах діляться й іншими порадами, наприклад, використання тальку або дитячої присипки. Цей нехитрий засіб допоможе зберегти суху шкіру протягом дня.

Заблокуйте джерела неприємного запаху

Іноді попри приємний запах тіла з людиною, складно спілкуватися через запах ніг або з рота. У цьому випадку приємно пахнути не вийде і позбавитися джерела не так просто. Грибкові захворювання ніг лікує тільки лікар, так само як і причини смороду з рота. Це може бути як карієс або захворювання ясен, так і виразка шлунка. Щитовидна залоза, точніше порушення у її роботі, ще одна поширена причина. Найчастіше здавайте аналізи і відвідуйте свого терапевта, це в кінцевому підсумку позначиться на тому, як ви пахнете.

Будьте позитивнішими

І ось він найголовніший секрет. Коли ви позбулися всього, що перебиває запах, залишається тільки ваш природний аромат, який протилежна стать та інші люди можуть не помічати, але на підсвідомому рівні постійно аналізують. Це ті самі атрактанти та репеленти.

Негативне мислення, апатія та депресії в сукупності з агресією та ниттям, зроблять вас неприємним співрозмовником, навіть якщо пахнете ви ідеально. Щоб від вас смачно пахло завжди достатньо усунути джерела сморіду і перебувати в позитивному настрої. Решта — штучні спроби перебити реальність, які частіше викликають огиду і згадану алергію.

Новини по темі