Головна Lifestyle Які рослини не можна поливати, поки ви у відпустці

Які рослини не можна поливати, поки ви у відпустці

by Max

Якщо ви часто подорожуєте, але хочете, щоб домашні квіти не гинули, поки вас немає вдома, вибирайте рослини, які добре проживуть без поливу кілька тижнів, розповідає KURAZH

Доларове дерево

Заміокулькас — велике дерево, яке здатне прикрасити будь-який інтер’єр. Воно дуже швидко росте, чудово виглядає на підвіконні та на підлозі. При цьому доларове дерево не вимагає ані спеціального догляду, ані частого поливу. Влітку його достатньо поливати раз на півтора тижня, взимку — раз на три. При цьому і без води заміокулькас проживе деякий час. А ще езотерики вважають, що поява в будинку цього дерева обіцяє фінансове благополуччя.

Сукуленти

Останніми роками ці рослини стали дуже популярними. І на це є безліч причин: вони стильно виглядають, не вимагають сонячного світла, їх можна поставити на стіл або вікно. При цьому сукуленти можна поливати один раз на кілька тижнів. Важливо, щоб вода не потрапляла на листочки, інакше сукуленти швидко загниють. Не обприскуйте їх, а лийте воду тільки на корені акуратно, тонким струмком.

Сингоніум

Він відноситься до того ж сімейства, що і заміокулькас. Листочки цієї рослини мають симпатичну форму, що нагадує крила метелика. При цьому залежно від освітлення вони можуть змінювати колір: від зелених до майже білих з зеленими прожилками.

Сингоніум можна рясно полити і залишити на пару тижнів, він не зав’яне і не згниє. Проте взимку квітка вимагатиме підсвічування.

Хамедорея

Ця симпатична пальма — ідеальний варіант для тих, хто не почувається успішним квітникарем. Рослина можна розташувати у глибині кімнати або на вікні, а якщо збираєтесь у відпустку, пальму потрібно добре полити. Вона не засохне навіть за кілька тижнів.

Взимку, коли у квартирах включено опалення, поруч із хамедореєю варто поставити зволожувач. До речі, ця пальма швидко зростає і може досягати майже двох метрів заввишки. Але частіше пальма доростає до одного метра, а потім збільшується завширшки.

До квітів, які можна залишити без уваги на час подорожі, відноситься також драцена, монстера та фікус.

Але, якщо у вас є більш примхливі рослини, забезпечте їм краплинний полив, доки будете у від’їзді.

Для цього розставте квіти навколо великої каструлі з водою, простягніть у кожен горщик згорнуту трубочкою стрічку тканини, а другий її кінець занурьте у каструлю. Так рослина потроху отримуватиме вологу протягом тривалого часу.

Новини по темі