Головна Новини спорту «Якщо все буде гаразд, Підручний поїде на чемпіонат світу»

«Якщо все буде гаразд, Підручний поїде на чемпіонат світу»

by Max

Старший тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра в ексклюзивному коментарі Sport.ua розповів про перспективи капітана команди Дмитра Підручного, який відновлюється після операції на коліні.— Чи задоволені Ви тими темпами відновлення, які демонструє Дмитро Підручний?

— Зрозуміло, що без цієї операції Дмитро більше не міг продовжувати виступати у цьому сезоні. Ще перед Контіолахті ми сподівалися, що все налагодиться, і все буде гаразд. Але, на жаль, без операції в цьому сезоні неможливо було обійтися.

Я щодня підтримую зв’язок із Дмитром по телефону – у нас залишається трохи менше, ніж місяць до старту Чемпіонату світу. Тож я впевнений, що йому вдасться виконати всю тренувальну роботу, і коліно буде настільки сильне, що буде дозволяти йому виступити на Чемпіонаті світу в Обегрофі.

Станом на тепер Дмитро почав кататися на лижах, остання інформація – він вже може стріляти з позиції лежачи, тому що до цього часу з цим була проблема. Тому якщо вийде додати силу, особливо у тій нозі, яка у нього після операції, то Діма зможе нам дуже допомогти ще цього сезону.

— Чи буде у Дмитра якийсь старт перед Чемпіонатом світу, щоб Ви подивилися у яких фізичних кондиціях він перебуває?

— Так, плануємо. До 29 січня Діма буде на підготовці в Обертілліасі, а потім 2 та 4 лютого там ж буде проходити Кубок IBU, де в програмі два спринти. Тому одну або дві гонки перед виїздом на Чемпіонат світу він пробіжить. Якщо буде все в порядку, то поїде на Чемпіонат світу. Якщо ж побачимо, що у цьому не буде жодної логіки та сенсу, то будемо приймати рішення окремо.

Новини по темі