Головна Новини спорту «Який Дніпро-1? Немає Дніпра того»

«Який Дніпро-1? Немає Дніпра того»

by Max

Колишній захисник збірної України та серед іншого легендарного «Дніпра» Артем Федецький висловив думку щодо значущості для нього нинішньої команди з Дніпра під номером «1» порівняно з колись легендарним клубом.

«Думаєш, у мене лежить душа до «Дніпра-1»? Мені телефонують журналісти і запитують: «Артеме, зараз у нас заруба, кінцівка сезону. «Дніпро-1» чи «Шахтар»?». Який «Дніпро-1»? Немає «Дніпра» того! Розумієш, мене бісить цей клуб, реально. Після всіх подій, які зробив справжній «Дніпро» з історією… Той «Дніпро», який був справжнім – справжні фанати, ультрас.

Нещодавно мені зробили презент із «нульовки», підписали [прапор] «Від ультрас «Дніпра». Вони з перших днів пішли воювати, захищати країну. Мені досі болить за «Дніпро», ось реально. Стільки часу минуло, але я думаю: «Як можна було так вчинити з таким клубом?».

Нам 10 місяців не платили зарплату, але ми сіли з командою, домовилися і працювали, ніхто не халтурив. Хто залишився в команді – всі працювали – на полі, поза ним були всі разом. Дійсно як одна команда. Те, що не заплатили гроші – гаразд (в оригіналі було з використанням нецензурної лайки. – прим. Sport.ua). Вони б не завадили, звісно, але якщо не заплатили – що ти вже зробиш? Але те, які емоції пережили – фінал Ліги Європи, сама атмосфера… Тож, ті емоції, та атмосфера, що були – це на все життя. Мені досі це душу гріє. Сподіваюся, у майбутньому, що все-таки справжній «Дніпро» відродиться – з тією правильною емблемою», – заявив Федецький.

Новини по темі