Головна Lifestyle Який манікюр в тренді 2024

Який манікюр в тренді 2024

by Max
Який манікюр в тренді 2024

У тренді незвичайні форми, декор та блиск. Здавалося б, все це доречно для майбутніх свят. Але навіщо на них чекати, якщо модні дизайни так хочеться повторити прямо зараз, передає KURAZH.

Гарячий шоколад

Такий самий супутник зимових прогулянок у парку, як і глінтвейн. Додати шоколаду на нігті легко за допомогою коричневого лаку та глянсового топу. Нейл-художники пропонують на двох нігтях створити ефект градієнта, спочатку намалювати золотисту лінію, потім рожеву та коричневу. Виглядатиме це так, ніби чашку шоколаду поставили на сонці, і напій переливається під його променями.

Бронзовий манікюр

Вписується в тренд модних манікюрів у стилі лате. На тлі бронзового лаку виділіть лінію посмішки за допомогою лаку з блискітками, на двох нігтях додайте цікаву геометрію. Намалюйте дві паралельні лінії посмішки на невеликій відстані одна під одною.

Крижана Барбі

Манікюр у тренді нев’янучого барбікору. Виконується у техніці градієнт. Щоб вийшов ідеальний сюжет, візьміть спонжик. Спочатку нанесіть їм від основи нігтя до середини блідо-рожевий лак, трохи вище — яскравіший рожевий. Після того, як шари висохнуть, виділіть край нігтьової пластини лаком з рожевими блискітками. Покрийте топом.

Конфетті з блискітками

Манікюр у стилі «свято до нас приходить». Виконати такий дизайн найпростіше. Виділіть нігті рожевим лаком, потім, ближче до кінчиків, нанесіть лак із блискітками. Зачекайте, поки шар висохне, нанесіть лак з ефектом конфетті. Покрийте топом.

Сніговий французький манікюр

Людям із розвиненою фантазією такий дизайн нагадає засніжені гори Альп. Намалювати його нескладно. Нанесіть на нігті білий чи перлинний відтінок лаку. Виділіть лінію посмішки зовсім біля краю нігтя тонкою смужкою за допомогою сірого лаку. Трохи нижче намалюйте таку ж паралельну смужку. Заповніть простір, що утворився, за допомогою лаку з блискітками.

Вся у золоті

Святковий дизайн, з яким не потрібно ювелірних прикрас. Достатньо нанести прозорий лак, лінію посмішки виділити золотим лаком і наклеїти спеціальні картинки у вигляді зірочок для нейл-дизайну. Закріпіть всю цю пишність топом. До речі, ювелірні прикраси з таким дизайном все ж таки носити не забороняється.

Новини по темі