Головна Новини спорту «За одну гру усе зламали. Навіщо тоді грати взагалі?

«За одну гру усе зламали. Навіщо тоді грати взагалі?

by Max

Наставник «Дніпра-1» Олександр Кучер оцінив поразку у матчі чемпіонату України проти «Ворскли» 1:2. У тренера є питання до пенальті суперника і суддівства загалом.

– Звичайно, що зараз хлопці засмучені, адже вони грали і віддавалися, показували дуже гарний футбол сьогодні, але одного забитого м’яча нам не вистачило. Ну, а по пенальті: спочатку в одному епізоді VAR сказав, що є порушення правил, а в іншому моменті VAR каже, що гри рукою немає у штрафному майданчику… Отже, де пенальті, де ні – нічого не розумію. Пам’ятаю, що «Ворскла» з кимось грала, закінчили 2:2, і там теж комусь з суперників у руку м’яч влучив, так там пенальті призначили. Ну, а за нас чомусь таких пенальті не ставлять, при чому це вже не вперше.

У нас з «Кривбасом» така ж рука була, коли ми 1:2 програли, і тоді не поставили пенальті у ворота соперника. Тобто, за когось призначають такі 11-метрові, а за нас чомусь ні. Може треба VAR поставити зверху ще один додатковий? Як вони трактують правила – незрозуміло. Але я розумію, за що Сватку жовту картку дали: там наш аут, він про це арбітру каже і отримує четверту жовту картку, щоб пропустив гру з «Шахтарем».

Ось це зрозумілі речі, котрі трапляються у нашому футболі. І ось так виходить, що хлопці весь рік працювали, здобували перемоги і так за одну гру все зламати… Так навіщо тоді грати? Може взагалі не треба?

Новини по темі