Головна Lifestyle Заплутався хрестик у ланцюжку або мотузочці: прикмети та забобони

Заплутався хрестик у ланцюжку або мотузочці: прикмети та забобони

by Max

З язичницьких часів наші предки були впевнені, що в будь-якій справі крім власної старанності не завадить і підтримка вищих сил. Для цих цілей практично кожен мав при собі амулет або талісман “на удачу”, пошкодити або загубити який вважалося великим нещастям і передвістям біди. З приходом християнства в народній свідомості ці функції став виконувати натільний хрест, інформує KURAZH.

Офіційна Церква розглядає його лише як речовий символ любові до Бога, а функції захисника і помічника людини покладаються на її Ангела Охоронця і Божу благодать. Однак забобонні особистості, як і раніше, насторожено ставляться до будь-яких неприємностей, що відбуваються з хрестиком.

  • Багато хто впевнений, що поломка речі — це знак найсильнішого удару негативної енергетики, спрямованого проти її господаря. Вважається, що хрест перебирає на себе весь негатив, захищаючи власника від пристріту або псування, тому носити його при собі і навіть зберігати в будинку не слід. Якщо прикраса виконана з дорогоцінного металу, то її краще пожертвувати храму, а дешевий хрестик треба закопати в безлюдному місці.
  • Потемнілий символ любові до Бога сигналізує, що у вашому оточенні скупчилося надто багато заздрості та злоби, інтриг і недоброзичливості. Зовсім не обов’язково, що ці негативні емоції спрямовані безпосередньо на вас, проте їхній згубний вплив може зашкодити навіть сторонньому спостерігачеві. Постарайтеся зрозуміти, звідки йдуть хвилі гнітючої атмосфери: з колективу, сім’ї чи приятельського оточення, і за можливості нейтралізуйте їхню дію молитвою, позитивними емоціями та спілкуванням з коханими людьми.
  • Втрата хрестика має двоякий сенс. Якщо у вашому житті настав важкий момент, а протистояти лихам більше немає сил, то втрата символу означає, що незабаром ви позбудетеся і того хреста, який носите на собі зараз. Для благополучної людини натільний хрестик, що раптово зник, означає нагадування про колись скоєний гріх і момент щирого каяття і виправлення колишніх помилок.
  • Якщо ви раптом випадково впустили ваш хрестик, то будьте впевнені, що в долі настає непростий етап, насичений бідами і проблемами. Причому винні в нещастях негативні пристрасті, що киплять у вашому оточенні або у вашій душі: злість і заздрість, плітки й таємна неприязнь. Постарайтеся примиритися з недоброзичливцями або попрацюйте над собою, і тоді життя неодмінно зміниться на краще.

Особливе значення має ланцюжок або шнурок, що заплутався навколо натільного хреста.

  • Будь-який виріб, замкнутий у коло на тілі людини, чи то пояс, намисто, ланцюжок, чи то звичайна тасьма, слугує своєрідним оберегом від пристріту і псування. Якщо на ньому з’являються вузлики або петлі, що обплутали хрестик, то господареві варто насторожитися. Адже ця дрібна неприємність застерігає, що проти людини її недруги плетуть різні підступи і замислюють недобрі справи.
  • Якщо ви впевнені, що не маєте явних або таємних ворогів, а хрестик все ж заплутався в ланцюжку, то це сигнал до обережності. Найімовірніше, доля саме таким чином попереджає про небезпеку, що загрожує. Уникайте темних і безлюдних місць, щоб не стати жертвою грабіжників, дотримуйтесь правил дорожнього руху і не ходіть взимку під карнизами будинків.
  • Вузол навколо хреста може повідомляти про спробу лихої людини навести на вас пристріт або порчу. Крім того, подія може свідчити, що ви випадково потрапили під удар злих сил, спрямованих на когось іншого. Оберіг прийняв на себе негативну енергетику і тому згорнувся в немислиму грудку, міцно обплівши символ віри.
  • Натільний хрест вагітної жінки, що заплутався у шнурку, наші предки здавна вважали поганою прикметою. Вони вірили, що вузлики і петлі обіцяють жінці важкі пологи, а плоду пророкують високу ймовірність заплутатися в пуповині.
  • Особливо несприятливе передбачення несе велика кількість переплетень шнура або ланцюжка навколо хреста. Воно попереджає власника речі про хворобу, що настає або тільки загрожує.
  • Щоб нейтралізувати негативні наслідки прикмети, у жодному разі не можна розрізати або розривати тасьму, що заплуталася. Її слід зняти, а всі вузлики — акуратно розплести й розправити. Якщо ж зробити це не виходить, то хрестик потрібно прибрати подалі, а для постійного носіння обзавестися новим екземпляром.

Новини по темі